Обробка та зберігання зерна
09.10.2022
Обробка та зберігання зерна

Член бізнес-сім’ї AGROLIFE GmbH, КИЇВ-АТЛАНТИЧНА УКРАЇНА (KAU) – це сучасний зернопереробний центр, розташований приблизно за 100 кілометрів на південь від Києва, столиці України.

KAU Grain Processing Hub складається з елеватора для зберігання зерна ємністю 42 500 тонн і комбікормового заводу продуктивністю 90 000 тонн (навалом) / 40 000 тонн (у мішках) на рік.

Хаб KAU працює в режимі 24-7-365 і має власну високообладнану сертифіковану лабораторію, яка повністю укомплектована кваліфікованим персоналом. Ми обслуговуємо місцевих фермерів більше 20 років, будуючи нашу репутацію надійного партнера.

У 2018 році KAU придбала німецька бізнес-група AGROLIFE GmbH. За останні два роки на КАУ проведено повну реконструкцію та оновлення всіх основних об’єктів. Наша головна мета – виняткова якість, яка перевищує очікування клієнта та діючі вимоги. Об’єкти KAU сертифіковані за системою HACCP та керуються відповідно до найвищих стандартів ЄС. Нове керівництво відкриває нові можливості для розвитку, тому згідно з інвестиційним планом, затвердженим правлінням компанії, протягом наступних п’яти років буде побудовано дві черги абсолютно нових потужностей з переробки та зберігання зерна.